EEH-ZA1E221P
Productnummer DigiKey
P15437TR-ND - Tape & Reel (TR)
P15437CT-ND - Cut Tape (CT)
P15437DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEH-ZA1E221P
Beschrijving
CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
Gedetailleerde beschrijving
220 µF 25 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 27mOhm 10000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
EEH-ZA1E221P Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Rimpelstroom bij lage frequentie
345 mA @ 100 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2.3 A @ 100 kHz
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Capaciteit
220 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Spanning - nominaal
25 V
ESR (equivalente serieweerstand)
27mOhm
Levensduur bij temp.
10000 uur @ 105°C