EEH-ZK1V101XP is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Panasonic Industry
Op voorraad: 2.502
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Rubycon
Op voorraad: 2.799
Gegevensblad
Eaton - Electronics Division
Op voorraad: 573
Nichicon
Op voorraad: 316
Chemi-Con
Chemi-Con
100 µF 35 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 35mOhm 4000 uur @ 125°C