EXC-24CE360UP
Productnummer DigiKey
P13759TR-ND - Tape & Reel (TR)
P13759CT-ND - Cut Tape (CT)
P13759DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EXC-24CE360UP
Beschrijving
CMC 200MA 2LN 36 OHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 36 Ohms @ 100 MHz 200mA DCR 1Ohm
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
1Ohm
Fabrikant
Panasonic Industry
Nominale spanning - DC
5V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,049" L x 0,039" B (1,25mm x 1,00mm)
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,024" (0,60mm)
Aantal lijnen
2
Verpakking / doos
0504 (1210 metrisch), 4 kabels
Impedantie bij frequentie
36 Ohms @ 100 MHz
Basisproductnummer
Nominale stroom (max.)
200mA