RB751S40-AU_R1_000A1
Productnummer DigiKey
3757-RB751S40-AU_R1_000A1TR-ND - Tape & Reel (TR)
3757-RB751S40-AU_R1_000A1CT-ND - Cut Tape (CT)
3757-RB751S40-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB751S40-AU_R1_000A1
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 40V 300MA SOD523
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 40 V 300mA Opbouwmontage SOD-523
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 µA @ 40 V
Fabr.
Capaciteit bij Vr, F
2pF @ 0V, 1MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Actief
Kwalificatie
AEC-Q101
Technologie
Type montage
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
40 V
Verpakking / doos
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
300mA
Apparaatpakket leverancier
SOD-523
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
370 mV @ 1 mA
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 125°C
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)