PE3087-36
Productnummer DigiKey
6099-PE3087-36-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PE3087-36
Beschrijving
COAX CBL BNC TO BNC 36"
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Coaxiale kabelmontage BNC naar BNC RG-223 36,00" (914,40mm)
Lengte
36,00" (914,40mm)
Verpakking
Retailverpakking
Kabelimpedantie
50 Ohms
Connectorimpedantie
50 Ohms
Totale impedantie
50 Ohms
Frequentie - max.
4 GHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C