FMC00004-36 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Pasternack
Op voorraad: 7
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Pasternack
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Coaxiale kabelmontage BNC naar BNC RG-223 36,00" (914,40mm)
FMC00004-36
Productnummer DigiKey
5328-FMC00004-36-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FMC00004-36
Beschrijving
COAX CBL BNC TO BNC 36"
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Montagetype 2e connector
Vrijhangend (in-lijn)
Fabrikant
Fairview Microwave
Lengte
36,00" (914,40mm)
Verpakking
Zak
Kabeltype
RG-223
Status onderdeel
Actief
Kabelimpedantie
50 Ohms
Stijl
BNC naar BNC
Connectorimpedantie
50 Ohms
1e connector
BNC stekker
Totale impedantie
50 Ohms
1e contact geslacht
Mannetje
Frequentie - max.
4 GHz
Montagetype 1e connector
Vrijhangend (in-lijn)
Kleur
Zwart
2e connector
BNC stekker
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C