PE3087LF/HS-36 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Pasternack
Op voorraad: 7
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Fairview Microwave
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Nieuw bij DigiKey
Coaxiale kabelmontage BNC naar BNC RG-223 36,00" (914,40mm)
PE3087LF/HS-36
Productnummer DigiKey
6099-PE3087LF/HS-36-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PE3087LF/HS-36
Beschrijving
BNC MALE TO BNC MALE CABLE 36 IN
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Lengte
36,00" (914,40mm)
Verpakking
Zak
Kabelimpedantie
50 Ohms
Connectorimpedantie
50 Ohms
Totale impedantie
50 Ohms
Frequentie - max.
4 GHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C