PE3087LF/HS-12 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Pasternack
Op voorraad: 37
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Fairview Microwave
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Nieuw bij DigiKey
Coaxiale kabelmontage BNC naar BNC RG-223 12,00" (304,80mm)
PE3087LF/HS-12
Productnummer DigiKey
6099-PE3087LF/HS-12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PE3087LF/HS-12
Beschrijving
BNC MALE TO BNC MALE CABLE 12 IN
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Lengte
12,00" (304,80mm)
Verpakking
Zak
Kabelimpedantie
50 Ohms
Connectorimpedantie
50 Ohms
Totale impedantie
50 Ohms
Frequentie - max.
4 GHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C