AA20R-120A-R is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Phihong USA
Op voorraad: 2.058
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Phihong USA
Op voorraad: 26
Gegevensblad
Op voorraad: 16
12V 20 W AC/DC Extern Wandmontage (Klasse II) Adapter Multi-Blade (apart verkocht) Ingang
AA20R-120A-R
Productnummer DigiKey
993-AA20R-120A-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AA20R-120A-R
Beschrijving
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 20W
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Geen stroomverbruik
63mW (max.)
Fabrikant
Polarisatie
Positief midden
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
Niveau VI
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Internationaal
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,1mm BID x 5,5mm BUD x 10,0mm
Vorm
Wandmontage (Klasse II)
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Type ingang
Multi-Blade (apart verkocht)
Ingangsconnector
Multi-Blade (apart verkocht)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
2,85" L x 2,00" B x 1,31" H (72,5mm x 50,8mm x 33,3mm)
Spanning - uitgang
12V
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus, RCM
Stroom - uitgang (max.)
1,67A
Standaard nummer
Vermogen (watt)
20 W