PSAA30R-120-R
Productnummer DigiKey
993-PSAA30R-120-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PSAA30R-120-R
Beschrijving
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
Gedetailleerde beschrijving
12V 30 W AC/DC Extern Wandmontage (Klasse II) Adapter Multi-Blade (apart verkocht) Ingang
Categorie
Geen stroomverbruik
300mW (max.)
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Internationaal
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,1mm BID x 5,5mm BUD x 10,0mm
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Type ingang
Multi-Blade (apart verkocht)
Ingangsconnector
Multi-Blade
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
3,26" L x 2,17" B x 1,54" H (82,7mm x 55,0mm x 39,1mm)
Spanning - uitgang
12V
Goedkeuringsinstantie
CE, cULus
Stroom - uitgang (max.)
2,5A
Gewicht
0,331 lb (150,14 g)
Vermogen (watt)
30 W