PSA15R-120P6-R
Productnummer DigiKey
993-PSA15R-120P6-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PSA15R-120P6-R
Beschrijving
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 15W
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
12V 15 W AC/DC Extern Wandmontage (Klasse II) Adapter Multi-Blade (apart verkocht) Ingang
Categorie
Geen stroomverbruik
100mW (max.)
Fabrikant
Phihong USA
Polarisatie
Positief midden
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Box
Efficiëntie
Niveau VI
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Internationaal
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,1mm BID x 5,5mm BUD x 10,0mm
Vorm
Wandmontage (Klasse II)
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Type ingang
Multi-Blade (apart verkocht)
Ingangsconnector
Multi-Blade
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
2,82" L x 1,97" B x 1,31" H (71,7mm x 50,0mm x 33,3mm)
Spanning - uitgang
12V
Goedkeuringsinstantie
CE, C-Tick, cULus, GS
Stroom - uitgang (max.)
1,25A
Gewicht
0,333 lb (151,05 g)
Vermogen (watt)
15 W