PSC15A-050-R
Productnummer DigiKey
993-PSC15A-050-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PSC15A-050-R
Beschrijving
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
5V 15 W AC/DC Extern Wandmontage (Klasse II) Adapter Vast blad Ingang
Categorie
Geen stroomverbruik
100mW (max.)
Fabrikant
Phihong USA
Polarisatie
Positief midden
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Box
Efficiëntie
Niveau VI
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Noord-Amerika
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,1mm BID x 5,5mm BUD x 10,0mm
Vorm
Wandmontage (Klasse II)
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Type ingang
Vast blad
Ingangsconnector
NEMA 1-15P
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
2,81" L x 1,97" B x 1,23" H (71,5mm x 50,0mm x 31,2mm)
Spanning - uitgang
5V
Goedkeuringsinstantie
cULus
Stroom - uitgang (max.)
3A
Gewicht
0,32 lb (145,15 g)
Vermogen (watt)
15 W