PSC15R-050-R
Productnummer DigiKey
993-PSC15R-050-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PSC15R-050-R
Beschrijving
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W
Gedetailleerde beschrijving
5V 15 W AC/DC Extern Wandmontage (Klasse II) Adapter Multi-Blade (apart verkocht) Ingang
Categorie
Geen stroomverbruik
100mW (max.)
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Gebruikte regio
Internationaal
Uitgangsconnector
Barrelplug, 2,1mm BID x 5,5mm BUD x 10,0mm
Snoerlengte
59" (1,50 m)
Type ingang
Multi-Blade (apart verkocht)
Ingangsconnector
Multi-Blade
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Grootte / afmetingen
2,82" L x 1,77" B x 1,30" H (71,7mm x 45,0mm x 33,0mm)
Spanning - uitgang
5V
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, cULus
Stroom - uitgang (max.)
3A
Gewicht
0,333 lb (151,05 g)
Vermogen (watt)
15 W