PR0160F04R3-025W044L-S
Productnummer DigiKey
3298-PR0160F04R3-025W044L-S-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PR0160F04R3-025W044L-S
Beschrijving
PowerRESPONDER(r) 160 Farad high
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
160 F (EDLC) supercondensators 4 V Niet-standaard SMD 65mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 65°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 65°C
Fabrikant
PowerRESPONDER
Aansluiting
SMD (SMT) lippen
Verpakking
Tray
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Niet-standaard SMD
Capaciteit
160 F
Grootte / afmetingen
1,732" L x 0,965" B (44,00mm x 24,50mm)
Tolerantie
0%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,169" (4,30mm)
Spanning - nominaal
4 V
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 65°C
ESR (equivalente serieweerstand)
65mOhm @ 1kHz