AS01208MS-SP12-WP-LW100-R
Productnummer DigiKey
668-AS01208MS-SP12-WP-LW100-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AS01208MS-SP12-WP-LW100-R
Beschrijving
SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 88DB
Gedetailleerde beschrijving
8 Ohms Ontvanger Luidsprekers 300 mW 850 Hz ~ 20 kHz Bovenkant Rechthoekig
EDA/CAD-modellen
AS01208MS-SP12-WP-LW100-R Modellen
Vermogen - nominaal
300 mW
Serie
Vermogen - max.
500 mW
Frequentiebereik
850 Hz ~ 20 kHz
Frequentie - zelfresonerend
1,3kHz
Aansluiting
Draadkabels
Impedantie
8 Ohms
Grootte / afmetingen
0,472" L x 0,217" B (12,00mm x 5,50mm)
Efficiëntie - dBA
88,00
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Efficiëntie - testen
100mm
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 60°C