AS01508MS-SP11-WP-R
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AS01508MS-SP11-WP-R
Productnummer DigiKey
668-1613-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AS01508MS-SP11-WP-R
Beschrijving
SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 89DB
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8 Ohms Ontvanger Luidsprekers 700 mW 600 Hz ~ 20 kHz Bovenkant Rechthoekig
EDA/CAD-modellen
AS01508MS-SP11-WP-R Modellen
Vermogen - nominaal
700 mW
Serie
Vermogen - max.
1 W
Frequentiebereik
600 Hz ~ 20 kHz
Aansluiting
Soldeerblokken
Frequentie - zelfresonerend
600Hz
Grootte / afmetingen
0,591" L x 0,433" B (15,00mm x 11,00mm)
Impedantie
8 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
0,138" (3,50mm)