AS01508MS-SP15-WP-R is niet op voorraad en nabestellingen zijn momenteel niet beschikbaar.
Beschikbare alternatieven:
Similar
PUI Audio, Inc.
Op voorraad: 200
Gegevensblad
8 Ohms Ontvanger Luidsprekers 700 mW 500 Hz ~ 20 kHz Bovenkant Rechthoekig
AS01508MS-SP15-WP-R Back
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AS01508MS-SP15-WP-R
Productnummer DigiKey
668-1615-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AS01508MS-SP15-WP-R
Beschrijving
SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 91DB
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AS01508MS-SP15-WP-R Modellen
Vermogen - nominaal
700 mW
Serie
Vermogen - max.
1 W
Status onderdeel
Niet meer gevolgd bij DigiKey
Frequentiebereik
500 Hz ~ 20 kHz
Aansluiting
Soldeerblokken
Frequentie - zelfresonerend
500Hz
Grootte / afmetingen
0,591" L x 0,433" B (15,00mm x 11,00mm)
Impedantie
8 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
0,098" (2,50mm)