PIC240.241D
Productnummer DigiKey
1736-1050-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC240.241D
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Standaard levertijd fabrikant
2 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 10A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC240.241D Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
240W
Fabrikant
PULS, LP
Spanning - isolatie
500 V
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Box
Efficiëntie
95,2%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C (met reductie)
Type ingang
AC
Functies
Regelbare uitgang, belastingsverdeling, PFC, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,88" L x 1,93" B x 4,88" H (124,0mm x 49,0mm x 124,0mm)
AC-spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
EAC, IEC, UL
Spanning - uitgang 1
24V
Standaard nummer
61010-2-201; 62368-1
Stroom - uitgang (max.)
10A