UBC10.241
Productnummer DigiKey
1736-1020-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
UBC10.241
Beschrijving
DIN RAIL UPS 24V 10A W/ 5AH BAT
Standaard levertijd fabrikant
2 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ononderbroken stroomvoorziening (UPS) Standby (geen regeling) General Purpose, industriële regeling 360W 24V
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
UBC10.241 Modellen
Categorie
Vorm
DIN-rail
Fabrikant
PULS, LP
Vermogen - nominaal
360W
Serie
Spanning - uitgang
24V
Verpakking
Box
Grootte / afmetingen
4,685" L x 4,843" B (119,00mm x 123,00mm)
Status onderdeel
Actief
Hoogte
4,882" (124,00mm)