ANT1204F002R0433A
Productnummer DigiKey
311-1570-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-1570-1-ND - Cut Tape (CT)
311-1570-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ANT1204F002R0433A
Beschrijving
RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
433MHz Chip RF-antennes 419MHz ~ 447MHz 0,79dBi Soldeersel Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ANT1204F002R0433A Modellen
Categorie
Aantal banden
1
Fabrikant
Pulse Electronics
Return loss
-6,5dB
Serie
Versterking
0,79dBi
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogen - max.
1 W
Status onderdeel
Actief
Aansluiting
Soldeersel
Frequentie groep
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Type montage
Opbouwmontage
Frequentie (midden/band)
433MHz
Hoogte (max.)
0,063" (1,60mm)
Frequentiebereik
419MHz ~ 447MHz