ANT1204LL20R0433A
Productnummer DigiKey
311-4604-2-ND - Tape & Reel (TR)
311-4604-1-ND - Cut Tape (CT)
311-4604-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ANT1204LL20R0433A
Beschrijving
RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
433MHz ISM Chip RF-antennes 0,83dBi Soldeersel Opbouwmontage
Categorie
Aantal banden
1
Fabrikant
Pulse Electronics
Return loss
6,5dB
Serie
Versterking
0,83dBi
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogen - max.
1 W
Aansluiting
Soldeersel
RF familie/standaard
Algemeen ISM
Type montage
Opbouwmontage
Frequentie groep
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Hoogte (max.)
0,059" (1,50mm)
Frequentie (midden/band)
433MHz