AWCU00453226104TM2
Productnummer DigiKey
553-AWCU00453226104TM2TR-ND - Tape & Reel (TR)
553-AWCU00453226104TM2CT-ND - Cut Tape (CT)
553-AWCU00453226104TM2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AWCU00453226104TM2
Beschrijving
CMC 100UH 200MA 2LN SMD
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 µH @ 1 MHz 2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 200mA DCR 2Ohm
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
2Ohm
Fabrikant
Pulse Electronics
Nominale spanning - DC
50V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 150°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Actief
Kwalificatie
AEC-Q200
Type filter
Signaallijn
Type montage
Opbouwmontage
Aantal lijnen
2
Grootte / afmetingen
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Inductie bij frequentie
100 µH @ 1 MHz
Hoogte (max.)
0,110" (2,80mm)
Nominale stroom (max.)
200mA