BBGK00201209102Y00 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Murata Electronics
Op voorraad: 122.856
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Murata Electronics
Op voorraad: 14.686
Gegevensblad
1 kOhms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 400mA 300mOhm
BBGK00201209102Y00
Productnummer DigiKey
553-BBGK00201209102Y00TR-ND - Tape & Reel (TR)
553-BBGK00201209102Y00CT-ND - Cut Tape (CT)
553-BBGK00201209102Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BBGK00201209102Y00
Beschrijving
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Nominale stroom (max.)
400mA
Fabrikant
Pulse Electronics
DC-weerstand (DCR) (max.)
300mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,043" (1,10mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedantie bij frequentie
1 kOhms @ 100 MHz