BPPM00090748272X00
Productnummer DigiKey
553-BPPM00090748272X00TR-ND - Tape & Reel (TR)
553-BPPM00090748272X00CT-ND - Cut Tape (CT)
553-BPPM00090748272X00DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BPPM00090748272X00
Beschrijving
CMC 2A 2LN 2.7 KOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 2.7 kOhms @ 100 MHz 2A DCR 86mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
2A
Fabrikant
Pulse Electronics
DC-weerstand (DCR) (max.)
86mOhm
Serie
Nominale spanning - DC
80V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Grootte / afmetingen
0,354" L x 0,276" B (9,00mm x 7,00mm)
Aantal lijnen
2
Hoogte (max.)
0,189" (4,80mm)
Impedantie bij frequentie
2.7 kOhms @ 100 MHz