BWCU00201212900Y03
Productnummer DigiKey
553-BWCU00201212900Y03TR-ND - Tape & Reel (TR)
553-BWCU00201212900Y03CT-ND - Cut Tape (CT)
553-BWCU00201212900Y03DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BWCU00201212900Y03
Beschrijving
CMC 500MA 2LN 90 OHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 90 Ohms @ 100 MHz 500mA DCR 300mOhm
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
300mOhm
Fabrikant
Pulse Electronics
Nominale spanning - DC
50V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,081" L x 0,049" B (2,05mm x 1,25mm)
Aantal lijnen
2
Hoogte (max.)
0,055" (1,40mm)
Impedantie bij frequentie
90 Ohms @ 100 MHz
Verpakking / doos
Horizontaal, 4 PC-pad
Nominale stroom (max.)
500mA