HXB6005HLT
Productnummer DigiKey
553-HXB6005HLTTR-ND - Tape & Reel (TR)
553-HXB6005HLTCT-ND - Cut Tape (CT)
553-HXB6005HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HXB6005HLT
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
350µH LAN 1G Base-T, Power over Ethernet (PoE) Pulstransformators 1CT:1CT Opbouwmontage
Categorie
Inductantie
350µH
Grootte / afmetingen
0,691" L x 0,480" B (17,55mm x 12,20mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,236" (6,00mm)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C