LP406NMO
Productnummer DigiKey
553-LP406NMO-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LP406NMO
Beschrijving
BLACK NMO LOW PROFILE, UNITY, 40
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
413MHz Dome RF-antennes 406MHz ~ 420MHz 2dBi NMO Paneelmontage
Categorie
Type antenne
Dome
Fabrikant
Pulse Electronics
Aantal banden
1
Verpakking
Zak
Versterking
2dBi
Status onderdeel
Actief
Vermogen - max.
100 W
Frequentie groep
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Aansluiting
NMO
Frequentie (midden/band)
413MHz
Type montage
Paneelmontage
Frequentiebereik
406MHz ~ 420MHz
Hoogte (max.)
1,500" (38,10mm)