LP406NMOW
Productnummer DigiKey
553-LP406NMOW-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LP406NMOW
Beschrijving
WHITE NMO LOW PROFILE, UNITY, 40
Gedetailleerde beschrijving
413MHz Dome RF-antennes 406MHz ~ 420MHz 2dBi NMO Paneelmontage
Vermogen - max.
100 W
Frequentie groep
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequentie (midden/band)
413MHz
Frequentiebereik
406MHz ~ 420MHz
Hoogte (max.)
1,500" (38,10mm)