PA5175.103NLT is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
CODACA
Op voorraad: 195
Gegevensblad
10 µH Niet afgeschermd Inductor 5 A 43mOhm max. Niet-standaard
Composite Core Power Inductor PA/PM5175 Series
PA5175.103NLT
Productnummer DigiKey
553-PA5175.103NLTTR-ND - Tape & Reel (TR)
553-PA5175.103NLTCT-ND - Cut Tape (CT)
553-PA5175.103NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PA5175.103NLT
Beschrijving
FIXED IND 10UH 5A 43 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Afscherming
Niet afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
43mOhm max.
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie inductie - test
100 kHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,217" L x 0,209" B (5,50mm x 5,30mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,197" (5,00mm)
Stroom - verzadiging
5,4A