PE-0805FB102ST
Productnummer DigiKey
553-2390-2-ND - Tape & Reel (TR)
553-2390-1-ND - Cut Tape (CT)
553-2390-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PE-0805FB102ST
Beschrijving
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 kOhms @ 100 MHz 1 Signaallijn Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 500mA 400mOhm
Categorie
Nominale stroom (max.)
500mA
Fabrikant
Pulse Electronics
DC-weerstand (DCR) (max.)
400mOhm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Signaallijn
Hoogte (max.)
0,041" (1,05mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedantie bij frequentie
1 kOhms @ 100 MHz