IPTC014N08NM5ATMA1
Productnummer DigiKey
448-IPTC014N08NM5ATMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-IPTC014N08NM5ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IPTC014N08NM5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IPTC014N08NM5ATMA1
Beschrijving
MOSFET N-CH 80V 37A/330A HDSOP
Standaard levertijd fabrikant
48 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 80 V 37A (Ta), 330A (Tc) 3,8W (Ta), 300W (Tc) Opbouwmontage PG-HDSOP-16-2
EDA/CAD-modellen
IPTC014N08NM5ATMA1 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
3,8V @ 230µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
180 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
13000 pF @ 40 V
Vermogensdissipatie (max.)
3,8W (Ta), 300W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
80 V
Apparaatpakket leverancier
PG-HDSOP-16-2
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
6V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
1,4mOhm @ 100A, 10V