R12P212S/R8
Productnummer DigiKey
945-2067-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
R12P212S/R8
Beschrijving
DC DC CONVERTER 12V 2W
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 167mA 10,8V - 13,2V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
R12P212S/R8 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
167mA
Fabr.
Vermogen (watt)
2 W
Serie
Spanning - isolatie
8 kV
Verpakking
Buis
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
87%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
10,8V
Verpakking / doos
7-SIP-module, 4 kabels
Spanning - ingang (max.)
13,2V
Grootte / afmetingen
0,77" L x 0,39" B x 0,49" H (19,7mm x 9,8mm x 12,5mm)