R15P21503D
Productnummer DigiKey
945-3070-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
R15P21503D
Beschrijving
DC DC CONVERTER 15V -3V 2W
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 15V -3V 66mA -333mA 13,5V - 16,5V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
R15P21503D Modellen
Categorie
Spanning - uitgang 2
-3V
Fabr.
Vermogen (watt)
2 W
Serie
Spanning - isolatie
5.2 kV
Verpakking
Buis
Toepassingen
ITE (commercieel)
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 90°C
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
81%
Aantal uitgangen
2
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
13,5V
Verpakking / doos
7-SIP-module, 5 kabels
Spanning - ingang (max.)
16,5V
Grootte / afmetingen
0,77" L x 0,39" B x 0,49" H (19,6mm x 9,8mm x 12,5mm)