RACV12-12-LP
Productnummer DigiKey
945-2949-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RACV12-12-LP
Beschrijving
LED DRIVER CV AC/DC 12V 1A
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1A 12V Constante spanning LED-drivers AC DC converter Topologie 1 Uitgang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RACV12-12-LP Modellen
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
1A
Fabrikant
Recom Power
Vermogen (watt)
12 W
Serie
Spanning - isolatie
3.75 kV
Verpakking
Box
Functies
OTP, OVP, SCP
Status onderdeel
Actief
Klasse
IP20
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 50°C
Type
Constante spanning
Efficiëntie
78%
Topologie
AC DC converter
Stijl aansluiting
Klemmenblok
Grootte / afmetingen
5,04" L x 1,97" B x 0,51" H (128,0mm x 50,0mm x 13,0mm)
Spanning - ingang (min.)
198 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, ENEC
Spanning - ingang (max.)
264 VAC
Type montage
Chassismontage
Spanning - uitgang
12V