PXD-M30-24WS05
Productnummer DigiKey
285-PXD-M30-24WS05-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PXD-M30-24WS05
Beschrijving
DC DC CONVERTER 5V 30W
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 5V 6A 9V - 36V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PXD-M30-24WS05 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
30 W
Fabr.
Spanning - isolatie
5 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Verpakking
Buis
Functies
Regelbare uitgang
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (met reductie)
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
88,5%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
9V
Verpakking / doos
6-DIP-module
Spanning - ingang (max.)
36V
Grootte / afmetingen
2,00" L x 1,00" B x 0,40" H (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Spanning - uitgang 1
Goedkeuringsinstantie
CE
Stroom - uitgang (max.)
6A