Afbeelding van SM-RVT50HQTFWN00 is niet beschikbaar
SM-RVT50HQTFWN00
Productnummer DigiKey
5436-SM-RVT50HQTFWN00-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SM-RVT50HQTFWN00
Beschrijving
5.0" RGB, HB, IPS, METAL FRAME
Gedetailleerde beschrijving
Non-touch Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching) RGB 5" (127,00mm) 800 x 480 (WVGA)
Puntpixels
800 x 480 (WVGA)
Interface
RGB
Type controller
ST7262-G4
Aanraakscherm
Non-touch
Puntgrootte
0,14mm B x 0,14mm H
Schermdiagonaal
5" (127,00mm)
Puntafstand
0,14mm B x 0,14mm H
Zichtvlak
120,70mm B x 75,80mm H