SM-RVT50HQTNWN00
Productnummer DigiKey
5436-SM-RVT50HQTNWN00-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SM-RVT50HQTNWN00
Beschrijving
5.0" RGB, HB, IPS, NO METAL FRAM
Gedetailleerde beschrijving
Non-touch Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching) RGB 5" (127,00mm) 800 x 480 (WVGA)
Categorie
Achtergrondverlichting
Led - wit
Fabrikant
Riverdi
Puntpixels
800 x 480 (WVGA)
Verpakking
Box
Interface
RGB
Status onderdeel
Actief
Type controller
ST7262-G4
Type display
TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching)
Kleur grafische elementen
Rood, groen, blauw (RGB)
Displaymodus
Doorlatend
Achtergrondkleur
Zwart
Aanraakscherm
Non-touch
Puntgrootte
0,14mm B x 0,14mm H
Schermdiagonaal
5" (127,00mm)
Puntafstand
0,14mm B x 0,14mm H
Zichtvlak
120,70mm B x 75,80mm H