Afbeelding van SM-RVT70HSMFWN00 is niet beschikbaar
SM-RVT70HSMFWN00
Productnummer DigiKey
5436-SM-RVT70HSMFWN00-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SM-RVT70HSMFWN00
Beschrijving
7.0" MIPI DSI, HB, IPS, METAL FR
Gedetailleerde beschrijving
Capacitief Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching) I2C, MIPI, UART, USB 7" (177,80mm) 1024 x 600
Categorie
Zichtvlak
156,90mm B x 89,63mm H
Puntpixels
1024 x 600
Interface
I2C, MIPI, UART, USB
Aanraakscherm
Capacitief
Schermdiagonaal
7" (177,80mm)
Puntafstand
0,15mm B x 0,14mm H