SM-RVT70HSMNWC00-B V1.0A
Productnummer DigiKey
5436-SM-RVT70HSMNWC00-BV1.0A-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SM-RVT70HSMNWC00-B V1.0A
Beschrijving
7.0" MIPI DSI, HB, IPS, UXTOUCH,
Gedetailleerde beschrijving
Capacitief Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching) I2C, MIPI, UART, USB 7" (177,80mm) 1024 x 600
Categorie
Zichtvlak
155,01mm B x 86,72mm H