Afbeelding van SM-RVT70HSMNWCA0 is niet beschikbaar
SM-RVT70HSMNWCA0
Productnummer DigiKey
5436-SM-RVT70HSMNWCA0-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SM-RVT70HSMNWCA0
Beschrijving
7.0" MIPI DSI,HB,IPS, ATOUCH CG,
Gedetailleerde beschrijving
Capacitief Displaymodulen - LCD grafisch Doorlatend Rood, groen, blauw (RGB) TFT - Kleur, IPS (In-Plane Switching) I2C, MIPI, UART, USB 7" (177,80mm) 1024 x 600
Categorie
Zichtvlak
155,01mm B x 86,72mm H