LMS1587CT-3.3
Productnummer DigiKey
LMS1587CT-3.3-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LMS1587CT-3.3
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 3A TO-220-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LMS1587CT-3.3 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
7 mA
Verpakking
Buis
Stroom - voeding (max.)
13 mA
Status onderdeel
Verouderd
PSRR
72dB (120 Hz)
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 125°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (max.)
13V
Verpakking / doos
TO-220-3
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-3
Spanningsuitval (max.)
1,3V @ 3A