LMS1587CT-3.3/NOPB is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
STMicroelectronics
Op voorraad: 11.755
Gegevensblad
Similar
STMicroelectronics
Op voorraad: 1.045
Gegevensblad
Analog Devices Inc.
Analog Devices Inc.
Op voorraad: 148
Parametrisch equivalent
Rochester Electronics, LLC
Op voorraad: 469
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 3A TO-220-3
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LMS1587CT-3.3/NOPB
Productnummer DigiKey
LMS1587CT-3.3/NOPB-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LMS1587CT-3.3/NOPB
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
LMS1587CT-3.3/NOPB Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
7 mA
Verpakking
Buis
Stroom - voeding (max.)
13 mA
Status onderdeel
Actief
PSRR
72dB (120 Hz)
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 125°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (max.)
13V
Verpakking / doos
TO-220-3
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
TO-220-3
Spanningsuitval (max.)
1,3V @ 3A