TLE42662GSV33HTMA1 | |
|---|---|
Productnummer DigiKey | 2156-TLE42662GSV33HTMA1-ND |
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | TLE42662GSV33HTMA1 |
Beschrijving | IC REG LIN 3.3V 100MA SOT223-4 |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 100mA PG-SOT223-4 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Stroom - uitgang |
Fabr. | Stroom - rust (Iq) 70 µA |
Verpakking Bulk | PSRR 68dB (100 Hz) |
Status onderdeel Actief | Besturingskenmerken Blokkering |
Uitvoerconfiguratie | Beschermingskenmerken Overtemperatuur, omgekeerde polariteit, kortsluiting |
Type uitvoer | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 150°C (TJ) |
Aantal regelaars 1 | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - ingang (max.) 45V | Verpakking / doos TO-261-4, TO-261AA |
Spanning - uitgang (min./vast) 3,3V | Apparaatpakket leverancier PG-SOT223-4 |
Spanningsuitval (max.) 1,1V @ 100mA |