BA178M24FP-E2
Productnummer DigiKey
BA178M24FP-E2TR-ND - Tape & Reel (TR)
BA178M24FP-E2CT-ND - Cut Tape (CT)
BA178M24FP-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BA178M24FP-E2
Beschrijving
IC REG LINEAR 24V 500MA TO252
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 500mA TO-252
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
4.5 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
6 mA
Status onderdeel
Verouderd
PSRR
55dB (120 Hz)
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type uitvoer
Type montage
Opbouwmontage
Aantal regelaars
1
Verpakking / doos
TO-252-3, DPAK (2 leads + tab), SC-63
Spanning - ingang (max.)
33V
Apparaatpakket leverancier
TO-252
Spanning - uitgang (min./vast)
24V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
2V @ 500mA (nom.)