BD33FC0FP-E2
Productnummer DigiKey
BD33FC0FP-E2TR-ND - Tape & Reel (TR)
BD33FC0FP-E2CT-ND - Cut Tape (CT)
BD33FC0FP-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BD33FC0FP-E2
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 1A TO-252
EDA/CAD-modellen
BD33FC0FP-E2 Modellen
Categorie
Spanningsuitval (max.)
0,7V @ 500mA
Fabr.
Stroom - uitgang
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
2.5 mA
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Uitvoerconfiguratie
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C (TA)
Verpakking / doos
TO-252-3, DPAK (2 leads + tab), SC-63
Spanning - ingang (max.)
26,5V
Apparaatpakket leverancier
TO-252
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V