BM521Q25F-GE2
Productnummer DigiKey
BM521Q25F-GE2TR-ND - Tape & Reel (TR)
BM521Q25F-GE2CT-ND - Cut Tape (CT)
BM521Q25F-GE2DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BM521Q25F-GE2
Beschrijving
IC LED DRIVER OFFL 400UA 8SOP
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Led-drivers IC 1 Uitgang AC DC offline-schakelaar Dimmen 400µA 8-SOP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BM521Q25F-GE2 Modellen
Categorie
Stroom - uitgang / kanaal
400µA
Fabrikant
Rohm Semiconductor
Frequentie
300kHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
Verlichting
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Type
AC DC offline-schakelaar
Type montage
Opbouwmontage
Interne schakelaar(s)
Ja
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Aantal uitgangen
1
Apparaatpakket leverancier
8-SOP
Spanning - voeding (min.)
8,9V
Basisproductnummer
Spanning - voeding (max.)
25V