BSM300C12P3E201
Productnummer DigiKey
846-BSM300C12P3E201-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSM300C12P3E201
Beschrijving
SICFET N-CH 1200V 300A MODULE
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1200 V 300 A (Tc) 1360W (Tc) Chassismontage Module
Categorie
Vgs (max.)
+22V, -4V
Fabr.
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
15000 pF @ 10 V
Verpakking
Bulk
Vermogensdissipatie (max.)
1360W (Tc)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
FET-type
Type montage
Chassismontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200 V
Verpakking / doos
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Basisproductnummer
Vgs(th) (max.) bij Id
5,6V @ 80mA