BSM400C12P3G202
Productnummer DigiKey
BSM400C12P3G202-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BSM400C12P3G202
Beschrijving
SICFET N-CH 1200V 400A MODULE
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1200 V 400 A (Tc) 1570W (Tc) Chassismontage Module
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
BSM400C12P3G202 Modellen
Categorie
Vgs (max.)
+22V, -4V
Fabr.
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
17000 pF @ 10 V
Verpakking
Tray
Vermogensdissipatie (max.)
1570W (Tc)
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Bedrijfstemperatuur
175°C (TJ)
FET-type
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1200 V
Verpakking / doos
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Basisproductnummer
Vgs(th) (max.) bij Id
5.6V @ 106.8mA