CDZVT2R5.6B
Productnummer DigiKey
CDZVT2R5.6BTR-ND - Tape & Reel (TR)
CDZVT2R5.6BCT-ND - Cut Tape (CT)
CDZVT2R5.6BDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CDZVT2R5.6B
Beschrijving
DIODE ZENER 5.6V 100MW VMN2M
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 5.6 V 100 mW Opbouwmontage VMN2M (SOD-923)
EDA/CAD-modellen
CDZVT2R5.6B Modellen
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
60 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 µA @ 2.5 V
Serie
Bedrijfstemperatuur
150°C
Vermogen - max.
100 mW