CDZVT2R10B
Productnummer DigiKey
CDZVT2R10BTR-ND - Tape & Reel (TR)
CDZVT2R10BCT-ND - Cut Tape (CT)
CDZVT2R10BDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CDZVT2R10B
Beschrijving
DIODE ZENER 10V 100MW VMN2M
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 10 V 100 mW Opbouwmontage VMN2M (SOD-923)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CDZVT2R10B Modellen
Categorie
Impedantie (max.) (Zzt)
30 Ohms
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 7 V
Serie
Bedrijfstemperatuur
150°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Apparaatpakket leverancier
VMN2M (SOD-923)
Vermogen - max.
100 mW